Odwiedziny Duszpasterskie, rok 2017/2018

13 listopada — poniedziałek, godz. 1600
1. Wawelska 45
2. Wawelska 43
3. Wawelska 41

14 listopada — wtorek, godz. 1600
1. Wawelska 39
2. Wawelska 35
3. Wawelska 33
4. Wawelska 27

15 listopada — środa, godz. 1600
1. Wawelska 25
2. Wawelska 23
3. Wawelska 21

16 listopada — czwartek, godz. 1600
1. Wawelska 19
2. Wawelska 17
3. Wawelska 15
4. Wawelska 13
5. Wawelska 11

17 listopada — piątek, godz. 1600
1. Wawelska 9
2. Wawelska 7
3. Wandy 23
4. Wandy 21
5. Wandy 19

18 listopada — sobota, godz. 1400
1. Wandy 17
2. Wandy 15
3. Wandy 13

19 listopada — niedziela, godz. 1400
1. Wandy 11
2. Floriańska 38
3. Floriańska 36

20 listopada — poniedziałek, godz. 1600
1. Floriańska 34
2. Floriańska 32
3. Floriańska 20

21 listopada — wtorek, godz. 1600
1. Floriańska 18
2. Floriańska 16
3. Floriańska 21
4. Floriańska 19

22 listopada — środa, godz. 1600
1. Floriańska 17
2. Floriańska 15
3. Floriańska 13

23 listopada — czwartek, godz. 1600
1. Floriańska 11
2. Floriańska 9
3. Budowlanych 45b
4. Budowlanych 45a
5. Budowlanych 43b

24 listopada — piątek, godz. 1600
1. Budowlanych 43a
2. Budowlanych 41b
3. Budowlanych 41a
4. Boh. Westerplatte 18a
5. Boh. Westerplatte 18, 1c–a

25 listopada — sobota, godz. 1400
1. Boh. Westerplatte 9 i 3
2. Boh. Westerplatte 7 i 5
3. Boh. Westerplatte 6

26 listopada — niedziela, godz. 1400
1. Gen. Janke–Waltera 6
2. Gen. Janke–Waltera 5
3. Gen. Janke–Waltera 3

27 listopada — poniedziałek, godz. 1600
1. Gen. Janke–Waltera 2
2. Gen. Janke–Waltera 1
3. Kawalca 8

28 listopada — wtorek, godz. 1600
1. Kawalca 6
2. Kawalca 4
3. Kawalca 2
4. Zielona 4

29 listopada — środa, godz. 1600
1. Zielona 2
2. Kominka 39b
3. Kominka 39a

30 listopada — czwartek, godz. 1600
1. Kominka 37b
2. Kominka 37a
3. Kominka 23b
4. Kominka 23a
5. Kominka 21b

1 grudnia — piątek, godz. 1600
1. Kominka 21a
2. Św. Józefa 31d
3. Św. Józefa 31c
4. Św. Józefa 31b
5. Św. Józefa 31a

2 grudnia — sobota, godz. 1400
1. Św. Józefa 33d
2. Św. Józefa 33c
3. Św. Józefa 33b

3 grudnia — niedziela, godz. 1400
1. Św. Józefa 33a
2. Hibnera 44c–a
3. Hibnera 27c–a, 44d

4 grudnia — poniedziałek, godz. 1600
1. Hibnera 42c–a
2. Hibnera 40d–a
3. Hibnera 23c–a

5 grudnia — wtorek, godz. 1600
1. Hibnera 21e–a
2. Zebrzydowicka 31a, 31d, c, b, a
3. Zebrzydowicka 30f–a
4. Zebrzydowicka 24e–a

6 grudnia — środa, godz. 1600
1. Dąbrówki 21b
2. Dąbrówki 21a
3. Dąbrówki 19c

7 grudnia — czwartek, godz. 1600
1. Dąbrówki 19b
2. Dąbrówki 19a
3. Dąbrówki 17c
4. Dąbrówki 17b
5. Dąbrówki 17a

8 grudnia — piątek, godz. 1600
1. Dąbrówki 15e
2. Dąbrówki 15d
3. Dąbrówki 15c

9 grudnia — sobota, godz. 1400
1. Dąbrówki 15b
2. Dąbrówki 15a
3. Dąbrówki 11f

10 grudnia — niedziela, godz. 1400
1. Dąbrówki 11e
2. Dąbrówki 11d
3. Dąbrówki 11c

11 grudnia — poniedziałek, godz. 1600
1. Dąbrówki 11b
2. Dąbrówki 11a
3. Dąbrówki 7b

12 grudnia — wtorek, godz. 1600
1. Dąbrówki 7a
2. Dąbrówki 5c
3. Dąbrówki 5b
4. Dąbrówki 5a

13 grudnia — środa, godz. 1600
1. Dąbrówki 3d
2. Dąbrówki 3c
3. Dąbrówki 3b

14 grudnia — czwartek, godz. 1600
1. Dąbrówki 3a
2. Dąbrówki 1d
3. Dąbrówki 1c
4. Dąbrówki 1b
5. Dąbrówki 1a

15 grudnia — piątek, godz. 1600
1. Orzepowicka 22b
2. Orzepowicka 22a
3. Orzepowicka 20b
4. Orzepowicka 20a
5. Orzepowicka 18b

16 grudnia — sobota, godz. 1400
1. Orzepowicka 18a
2. Orzepowicka 16b
3. Orzepowicka 16a

17 grudnia — niedziela, godz. 1400
1. Orzepowicka 14b
2. Orzepowicka 14a
3. Orzepowicka 6b

18 grudnia — poniedziałek, godz. 1600
1. Orzepowicka 6a
2. Orzepowicka 4b
3. Orzepowicka 4a

19 grudnia — wtorek, godz. 1600
1. Hibnera, blok nr 11, domy prywatne 32–7
2. Hibnera, domy prywatne 72–34
3. Domy prywatne: Floriańska, Wawelska, Wandy, Kominka
4. Piownik

20 grudnia — środa, godz. 1600
1. Zielona, domy prywatne nieparzyste
2. Zielona, domy prywatne parzyste 28–8, Broniewskiego 25
3. Gajowa

R O K  2 0 1 8

2 stycznia — wtorek, godz. 1600
1. Wierzbowa
2. Topolowa
3. Zebrzydowicka 128b–92
4. Zebrzydowicka 85a–17

3 stycznia — środa, godz. 1600
1. Żołędziowa 75–27
2. Mahoniowa 37–9
3. Mahoniowa 26–2, 2a

4 stycznia — czwartek, godz. 1600
1. Platanowa 74–28
2. Platanowa 75–23
3. Wierzbowa 28d, Bukowa 32—6, Platanowa 22–1
4. Grunwaldzka 75–49a
5. Grunwaldzka 47c–14

5 stycznia — piątek, godz. 1600
1. Raciborska 114a–88
2. Orzepowicka domy prywatne 27–7
3. Orzepowicka 55–31, Budowlanych 74–47
4. Dąbrówki – domy prywatne
5. Budowlanych 83, 77a, Zebrzydowicka 80b–28

6 stycznia — sobota, godz. 1400
1. Tuwima, Popiela, Winklera, Broniewskiego
2. Wyspiańskiego, 9 Maja, Ściegiennego
3. Mieszka I, Kawalca, Wieczorka, Bema, Obr. Rybnika

7 stycznia — niedziela, godz. 1400
1. Długa 126a–119, Energetyków 115c–85f, Żołędziowa 87b, 85b
2. Św. Józefa domy prywatne 72–24b
3. Św. Józefa domy prywatne 55–17

8 stycznia — poniedziałek, godz. 1600
1. Zawiszy Czarnego 96—58
2. Zawiszy Czarnego 56–14
3. Grunwaldzka 23a, Zawiszy Czarnego 53–1

9 stycznia — wtorek, godz. 1600
1. Os. Krakusa 112–66
2. Os. Krakusa 64–50, 29–1
3. Os. Krakusa 48–2

10 stycznia — środa, godz. 1600
1. Żytnia
2. Moniuszki, Pułaskiego, Stalmacha

11 stycznia — czwartek, godz. 1600
1. Św. Józefa domy prywatne 109–103
2. Św. Józefa domy prywatne 100–74a
3. Św. Józefa domy prywatne 99h–91
4. Św. Józefa domy prywatne 89g–61

KOLĘDA DODATKOWA
12 stycznia — piątek, godz. 1600

KOLĘDA DODATKOWA
13 stycznia — sobota, godz. 1400

UWAGA

KOLĘDĘ ROZPOCZYNAMY:
— w tygodniu od godz. 1600.
— w soboty i niedziele od godz. 1400.

ZACZYNAMY

OD NAJWYŻSZEGO NUMERU
MIESZKANIA LUB DOMU.