Odwiedziny Duszpasterskie

 

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE, ROK 2019/2020

ROK 2 0 1 9

13 listopada — środa, godz. 1600

  1. Dąbrówki 5a
  2. Dąbrówki 5b
  3. Dąbrówki 5c

14 listopada — czwartek, godz. 1600

  1. Dąbrówki 3a
  2. Dąbrówki 3b
  3. Dąbrówki 3c
  4. Dąbrówki 3d
  5. Dąbrówki 1d

15 listopada — piątek, godz. 1600

  1. Dąbrówki 1a
  2. Dąbrówki 1b
  3. Dąbrówki 1c
  4. Dąbrówki 7a
  5. Dąbrówki 7b

16 listopada — sobota, godz. 1400

  1. Dąbrówki 11a
  2. Dąbrówki 11b
  3. Dąbrówki 11c

17 listopada — niedziela, godz. 1400

  1. Dąbrówki 11d
  2. Dąbrówki 11e
  3. Dąbrówki 11f

18 listopada — poniedziałek, godz. 1600

  1. Dąbrówki 15a
  2. Dąbrówki 15b
  3. Dąbrówki 15c

19 listopada — wtorek, godz. 1600

  1. Dąbrówki 15d
  2. Dąbrówki 15e
  3. Dąbrówki 17a
  4. Dąbrówki 17b

20 listopada — środa, godz. 1600

  1. Dąbrówki 17c
  2. Dąbrówki 19a
  3. Dąbrówki 19b

21 listopada — czwartek, godz. 1600

  1. Dąbrówki 19c
  2. Dąbrówki 21a
  3. Dąbrówki 21b
  4. Ks. H. Jośki 21e–a
  5. Ks. H. Jośki 23c–a

22 listopada — piątek, godz. 1600

  1. Ks. H. Jośki 40d–a
  2. Ks. H. Jośki 42c–a
  3. Ks. H. Jośki 44d, 27c–a
  4. Ks. H. Jośki 44c–a
  5. Zebrzydowicka 24e–a

23 listopada — sobota, godz. 1400

  1. Zebrzydowicka 30f–a
  2. Zebrzydowicka 31a, 31a, b, c, d
  3. Zielona 2
  4. Zielona 4

24 listopada — niedziela, godz. 1400

  1. Marokanów 2
  2. Marokanów 4
  3. Marokanów 6
  4. Marokanów 8

25 listopada — poniedziałek, godz. 1600

  1. Floriańska 9
  2. Floriańska 11
  3. Floriańska 13

26 listopada — wtorek, godz. 1600

  1. Floriańska 15
  2. Floriańska 16
  3. Floriańska 17
  4. Floriańska 18

27 listopada — środa, godz. 1600

  1. Floriańska 19
  2. Floriańska 20
  3. Floriańska 21

28 listopada — czwartek, godz. 1600

  1. Floriańska 32
  2. Floriańska 34
  3. Floriańska 36
  4. Floriańska 38
  5. Wandy 21

29 listopada — piątek, godz. 1600

  1. Wandy 11
  2. Wandy 13
  3. Wandy 15
  4. Wandy 17
  5. Wandy 19

30 listopada — sobota, godz. 1400

  1. Wandy 23
  2. Wawelska 7
  3. Wawelska 9

1 grudzień — niedziela, godz. 1400

  1. Wawelska 11
  2. Wawelska 13
  3. Wawelska 17

2 grudnia — poniedziałek, godz. 1600

  1. Wawelska 15
  2. Wawelska 19
  3. Wawelska 21

3 grudnia — wtorek, godz. 1600

  1. Wawelska 23
  2. Wawelska 25
  3. Wawelska 27
  4. Wawelska 33

4 grudnia — środa, godz. 1600

  1. Wawelska 35
  2. Wawelska 39
  3. Wawelska 41

5 grudnia — czwartek, godz. 1600

  1. Wawelska 43
  2. Wawelska 45
  3. Św. Józefa 31a
  4. Św. Józefa 31b
  5. Św. Józefa 31c

6 grudnia — piątek, godz. 1600

  1. Św. Józefa 31d
  2. Św. Józefa 33a
  3. Św. Józefa 33b
  4. Św. Józefa 33c
  5. Św. Józefa 33d

7 grudnia — sobota, godz. 1400

  1. Budowlanych 41a
  2. Budowlanych 41b
  3. Budowlanych 43a

8 grudnia — niedziela, godz. 1400

  1. Budowlanych 43b
  2. Budowlanych 45a
  3. Budowlanych 45b

9 grudnia — poniedziałek, godz. 1600

  1. Orzepowicka 4a
  2. Orzepowicka 4b
  3. Orzepowicka 6a

10 grudnia — wtorek, godz. 1600

  1. Orzepowicka 6b
  2. Orzepowicka 14a
  3. Orzepowicka 14b
  4. Orzepowicka 16a

11 grudnia — środa, godz. 1600

  1. Orzepowicka 16b
  2. Orzepowicka 18a
  3. Orzepowicka 18b

12 grudnia — czwartek, godz. 1600

  1. Orzepowicka 20a
  2. Orzepowicka 20b
  3. Orzepowicka 22a
  4. Orzepowicka 22b
  5. Kominka 21a

13 grudnia — piątek, godz. 1600

  1. Kominka 21b
  2. Kominka 23a
  3. Kominka 23b
  4. Kominka 37a
  5. Kominka 37b

14 grudnia — sobota, godz. 1400

  1. Kominka 39a
  2. Kominka 39b
  3. Piownik

15 grudnia — niedziela, godz. 1400

  1. Domy prywatne: Kominka, Wandy, Wawelska, Floriańska
  2. Ks. H. Jośki, domy prywatne 32–7, blok nr 11
  3. Ks. H. Jośki, domy prywatne 72–34

16 grudnia — poniedziałek, godz. 1600

  1. Boh. Westerplatte 9 i 3
  2. Boh. Westerplatte 7 i 5
  3. Boh. Westerplatte 18a

17 grudnia — wtorek, godz. 1600

  1. Boh. Westerplatte 6
  2. Boh. Westerplatte 18, 1c–a
  3. Gen. Janke–Waltera 1
  4. Gen. Janke–Waltera 3

18 grudnia — środa, godz. 1600

  1. Gen. Janke–Waltera 2
  2. Gen. Janke–Waltera 5
  3. Gen. Janke–Waltera 6

19 grudnia — czwartek, godz. 1600

  1. Broniewskiego 25, Broniewskiego, domy prywatne
  2. Gajowa
  3. Mieszka I, Marokanów, Wieczorka, Bema, Obrońców Rybnika
  4. Tuwima, Popiela, Winklera
  5. Żytnia

20 grudnia — piątek, godz. 1600

  1. Zielona, domy prywatne 51–27, 28–6
  2. Zielona, domy prywatne 23–3
  3. Moniuszki, Pułaskiego, Stalmacha
  4. Raciborska 114a–88

R  O  K       2 0 2 0

2 stycznia — czwartek, godz. 1600

  1. Św. Józefa domy prywatne 72–24b
  2. Św. Józefa domy prywatne 89g–61
  3. Św. Józefa domy prywatne 55–17
  4. Wierzbowa nowe domy: nr 30, nr 28, nr 28a + Wierzbowa

3 stycznia — piątek, godz. 1600

  1. Św. Józefa domy prywatne 100–74a
  2. Św. Józefa domy prywatne 99h–91
  3. Św. Józefa domy prywatne 109–103
  4. Topolowa

4 stycznia — sobota, godz. 1400

  1. Grunwaldzka 23a, Zawiszy Czarnego 53–1
  2. Zawiszy Czarnego 56–14
  3. Zawiszy Czarnego 96–58

5 stycznia — niedziela, godz. 1400

  1. Platanowa 75–23
  2. Platanowa 74–28
  3. Wierzbowa 28d, Bukowa 32–6, Platanowa 22–1

6 stycznia — poniedziałek, godz. 1400

  1. Długa 128–119, Energetyków 115c–85f, Żołędziowa 87b, 85b
  2. Dąbrówki – domy prywatne

7 stycznia — wtorek, godz. 1600

  1. Mahoniowa 37–9, Mahoniowa26–2, 2a
  2. Osiedle Krakusa 48–2
  3. Osiedle Krakusa 64–50, 29–1
  4. Osiedle Krakusa 112–66

8 stycznia — środa, godz. 1600

  1. Orzepowicka domy prywatne 27–7
  2. Budowlanych 74–47, Orzepowicka 55–31
  3. Żołędziowa 75–27

9 stycznia — czwartek, godz. 1600

  1. Zebrzydowicka 85a–17
  2. Zebrzydowicka 128b–92
  3. Budowlanych 83, 77a, Zebrzydowicka 80b–28
  4. Wyspiańskiego, Szczęśliwa, Ściegiennego

10 stycznia — piątek, godz. 1600

  1. Grunwaldzka 47c–14
  2. Grunwaldzka 75–49a

10 stycznia — piątek, godz. 1600

KOLĘDA DODATKOWA

11 stycznia — sobota, godz. 1400

KOLĘDA DODATKOWA

UWAGA

Kolędę rozpoczynamy:
— w tygodniu od godz. 1600.
— w soboty i niedziele od godz. 1400.

Zaczynamy
od NAJWYŻSZEGO numeru
mieszkania lub domu.