21.11.2021 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA.

6.30 Za + męża Leona Szojera w 3 r. śm.
8.00 Za + męża Zygmunta Wala na p. ur. + z rodzin Wala, Kopyto.
9.30 Za + Andrzeja Juras w 24 r. śm., Elżbietę, Jana Juras + Helenę Dąbrowską, Katarzynę Jadacką.
11.00 Za + rodziców Stanisława, Wiktorię Mularskich, brata Józefa, bratową Marię, bratanka Marcina + Alfreda Macherzyńskiego + rodziców z obu str Emilię, Juliana + Martę, Henryka Zientek.
12.30 1. Dziękczynno – błag. z ok 90 ur. Heleny z pr. o zdrowie i B. bł. oraz z podziękowaniem za opiekę dla 3 synów, synowych, wnuków i prawnuków. 2. Dziękczynno – błag. z ok 50 r. Ślubu Janiny i Jana Kurpanik z pr. o zdrowie i B. bł. dla Jubilatów i rodziny.
14.00 1. Za + męża Jana Demek w 7 r. śm. + ojca Bronisława Buczek w 14 r. śm. 2. Dziękczynno – błag. Z ok. 18. ur. Wioletty Michalskiej i w int. rodziny. Chrzest Św.; Olaf Baszczok, Hanna Kuchcik. Roczek; Jan Czapla.
16.00 Nieszpory Niedzielne.
16.30 Za + Leszka Jasionowskiego w 2 r. śm.
19.00 Za + Hildegardę, Czesława Skrzypiec.

22.11.2021 PONIEDZIAŁEK. Wspomnienie Św. Cecylii, dz. i męcz.

6.30 1. Za + Marię, Jana + dzieci Annę, Jadwigę, Wandę, Stanisława, Alojzego, Władysława + ks. Henryka. 2. Za + Cecylię Wójcik na p. ur. i imienin. 3. Za + Jana Wawrzyńskiego w 3 r. śm.
8.00 1. Za + Józefa Pabiś w 4 r. śm. + rodziców, rodzeństwo + szwagrów. 2. Za + Łucjana Szkuta w r. śm.
18.00 1. Za + męża Mieczysława Grad od żony i dzieci z rodzinami. 2. Za + Piotra Deptę w 12 r śm.

23.11.2021 WTOREK.

6.30 1. Dziękczynno – błag. z ok kolejnej r. Ślubu Albertyny i Józefa z pr. o zdrowie i B. bł. dla Małżonków i dzieci z rodzinami. 2. Dziękczynno – błag. z ok ur. Jana z pr. o zdrowie i B. bł. dla Solenizanta i całej rodziny. 3. Za + Ernesta Polaneckiego na p. ur.
8.00 1. Za + Jana, Amalię Szymura, córki, syna, synową, zięciów w r. śm. 2. Dziękczynno – błag. z ok 55 ur. Aleksandry 60 ur Bogdana oraz ich 35 r. Ślubu pr. O zdrowie, B. bł. i Łaski dla całej rodziny.
18.00 1. Za + Stanisława Burak na p. ur. + z rodziny Burak. 2. Za + rodziców Romana, Marię Moszczyński + Czesława, Hannę Moszczyński.

24.11.2021 ŚRODA Wspomnienie Św. męcz. Andrzeja Dung- Lang i Tow.

6.30 1. Za + matkę i żonę Danutę Ducką w 20 r. śm. 2. Dziękczynno – błag. z ok. 67 ur Marii z pr. o zdrowie i B. bł. 3. Za + Barbarę Kolończyk od kuzynek Eli, Gosi, Basi z rodzinami.
9.00 1. Za + Pawła Szczypka, rodziców, siostrę Jadwigę. 2. Za + Jadwigę Skrzypiec na p. 100 ur.
18.00 1. Dziękczynno – błag. z ok 10 ur. Jakuba Dudka i siostry Mai. 2. Za + Marię, Rudolfa Banaś, synów Henryka, Stanisława + z rodzin Kukułka, Banaś, Brożek, Natkaniec, Karasiński, Nikel.

25.11.2021 CZWARTEK.

6.30 1. Za + Jana Pradziad w r. śm., Franciszkę, Pawła Fajkis. 2. Dziękczynno – błag. z ok. 1 ur Michała z pr. o opiekę Anioła Stróża. 3. Za + Marię Krawczuk w 1 r. śm. od syna i córki.
8.00 1. Za + Tadeusza Różyckiego od pracowników przedszkola w Starym Cukarzewie. 2. Za + Halinę Lewoń od brata, bratowej i wujka.
18.00 1. Za + Grażynę Naczyńską w 2 r. śm. 2. Za + Kazimierza Szafrańca, Cecylię Wójcik, Marię, Antoniego Kominek, Adama Półgroszka, Mariana Pająka, Urszulę Sienkiewicz, Marię Kwiatek, Antoniego Legutko od sąsiadów z ul. Floriańskiej 15. 3. W intencji ministrantów i ich rodziców z ok. Św. Tarsycjusza ich patrona.

26.11.2021 PIĄTEK.

6.30 1. Za + Reginę Maruszewską w 2 r. śm. od najbliższej rodziny. 2. Za + Adama Skrzypczyk w 1 r. śm. 3. Za + Jolantę Jaworską od kuzyna Karola z rodziną.
8.00 1. Za + Jana Wysłuch. 2. Za + rodziców Annę, Franciszka Szczyrba + siostrę Marię.
18.00 1. Za + Marię Zimoń na p. ur. 2. Za + męża Zbigniewa Lupa w r. śm. + rodziców, dziadków z obu str. + brata Stanisława.

27.11.2021 SOBOTA.

6.30 1. Za + Józefa Lipian + z rodzin Lipian, Arcisz Zacharewicz, Grzegorzek. 2. Dziękczynno – błag. z ok. 47 ur. Marzeny z pr. o zdrowie, B. bł dla Solenizantki i całej rodziny. 3. Za + Grzegorza Góreckiego w 5 r. śm. + Andrzeja Wiśniewskiego w 3 r. śm. + z rodziny Kosek.
8.00 1. Za + matkę Bronisławę Buczek w 3 r. śm. + ojca Witolda. 2. Za + Rudolfa Tausenwald w 1 r. śm.
18.00 1. Za + Parafian; Gertrudę Cielemięcką, Jolantę Jaworską, Helenę Kocięda, Elżbietę Hoppe, Jerzego Przybylskiego, Teresę Jakubiak, Michała Pyrtek, Elżbietę Woźniak, Józefa Banasiak, Stanisława Bajek, Bronisława Wolnik, Ilonę Klein-Bąk, Pawła Diduła, Henryka Kolaga. 2. Za + Reginę, Jana Wieczorek + rodziców z obu str. + Donatę, Pawła Mamczyńskich + z rodzin Kermel, Ochojski, Myśliwiec, Cora d. w cz. cierpiące. 3. Za + Ryszarda Zając w 1 r. śm.

28.11.2021 PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU.

6.30 Za + Janinę Golańską w 18 r. śm.
8.00 Za + męża Zdzisława Dudka + rodziców + rodzeństwo + rodziców Jana, Florentynę Olejniczak + z rodziny Olejniczak.
9.30 Za + Patryka Skrzypiec w 1 r. śm.
11.00 Dziękczynno – błag. z ok. 8 ur. Natalii i 11 ur. Szymona.
12.30 Dziękczynno – błag. z ok 65 ur. Mariusza z pr. o zdrowie i B. bł.
14.00 Za + Leszka Porębskiego w 3 r. śm. Roczek; Aleksander Żadziłko.
16.00 Nieszpory Adwentowe.
16.30 Za + Piotra Sosny w 5 r. śm.
19.00 Za + Reginę Maruszewską w 2 r. śm. od najbliższej rodziny.

EUCHARYSTIA DROGĄ DO CHRYSTUSOWEGO KRÓLESTWA.