Kolęda 2022 – 2023

26.11.22 Sobota – godz. 13.00

  1. Dąbrówki 1A, 1 B
  2. Dąbrówki 1C, 1 D
  3. Dąbrówki 5A, 5B, 5C
  4. Dąbrówki 7A,
  5. Dąbrówki 7B

27.11.22 Niedziela – godz. 14.00

  1. Dąbrówki 3A, 3B
  2. Dąbrówki 3C, 3D
  3. Dąbrówki 11A, 11B
  4. Dąbrówki 11C

28.11.22 Poniedziałek – godz. 16.00

  1. Dąbrówki 11E
  2. Dąbrówki 11F
  3. Dąbrówki 15A
  4. Dąbrówki 11D

29.11.22 Wtorek – godz. 16.00

  1. Dąbrówki 15C, 15D
  2. Dąbrówki 15E
  3. Dąbrówki 15B

30.11.22 Środa – godz. 16.00

  1. Dąbrówki 17A
  2. Dąbrówki 17B
  3. Dąbrówki 17C

1.12.22 Czwartek – godz. 16.00

  1. Dąbrówki 19A
  2. Dąbrówki 19B
  3. Dąbrówki 19C
  4. Dąbrówki 21A
  5. Dąbrówki 21B

2.12.22 Piątek – godz. 16.00

  1. Jośki 40 A – D
  2. Jośki 42 A – C
  3. Joski 24 A – E
  4. Jośki 21 A – E
  5. Joski 23 A – C

3.12.22 Sobota – godz. 13.00

  1. Jośki 44 A – D; 27 A – C
  2. Marokanów: 2, 4, 6
  3. Zebrzydowicka 30 A – F; 31 A – D; 31 a
  4. Marokanów 8
  5. Zielona 2, 4

5.12.22 Poniedziałek – godz. 16.00

  1. Bohaterów Westerplatte 6, 18, 1 A – C
  2. Bohaterów Westerplatte 3, 9
  3. Bohaterów Westerplatte 5, 7
  4. Bohaterów Westerplatte 18A (blok górniczy)

6.12.22 Wtorek – godz. 16.00

  1. J. Waltera 1 A – D
  2. J. Waltera 3
  3. J. Waltera 5

7.12.22 Środa – godz. 16.00

  1. J. Waltera 2, 6
  2. Floriańska 9
  3. Floriańska 11

8.12.22 Czwartek – godz. 16.00

  1. Floriańska 13
  2. Floriańska 15
  3. Floriańska 16
  4. Floriańska 17, 18

9.12.22 Piątek – godz. 16.00

  1. Floriańska 19
  2. Floriańska 20
  3. Floriańska 21
  4. Floriańska 32
  5. Floriańska 34

10.12.22 Sobota – godz. 13.00

  1. Floriańska 36, 38
  2. Wandy 17, 19
  3. Wandy 11, 15
  4. Wandy 21
  5. Wandy 13

11.12.22 Niedziela – godz. 14.00

  1. Wandy 23
  2. Wawelska 11, 13
  3. Wawelska 17, 15
  4. Wawelska 7, 9

12.12.22 Poniedziałek – godz. 16.00

  1. Wawelska 19, 21
  2. Wawelska 23, 25
  3. Wawelska 27
  4. Wawelska 33

13.12.22 Wtorek – godz. 16.00

  1. Wawelska 35
  2. Wawelska 39
  3. Wawelska 41

14.12.22 Środa – godz. 16.00

  1. Wawelska 43, 35
  2. Orzepowicka 4A
  3. Orzepowicka 4B

15.12.22 Czwartek – godz. 16.00

  1. Orzepowicka 6A
  2. Orzepowicka 6B
  3. Orzepowicka 14A
  4. Orzepowicka 14B
  5. Orzepowicka 16A

16.12.22 Piątek – godz. 16.00

  1. Orzepowicka 16B
  2. Orzepowicka 18A
  3. Orzepowicka 18B
  4. Orzepowicka 20A
  5. Orzepowicka 20B

17.12.22 Sobota – godz. 13.00

  1. Orzepowicka 22A
  2. Orzepowicka 22B
  3. Kominka 21A
  4. Kominka 21B
  5. Kominka 23A

18.12.22 Niedziela – godz. 14.00

  1. Kominka 23B
  2. Kominka 37A
  3. Kominka 37B
  4. Kominka 39A

19.12.22 Poniedziałek – godz. 16.00

  1. Kominka 39B
  2. Św. Józefa 31A
  3. Św. Józefa 31B
  4. Św. Józefa 31C

20.12.22 Wtorek – godz. 16.00

  1. Św. Józefa 31D
  2. Św. Józefa 33A
  3. Św. Józefa 33B

21.12.22 Środa – godz. 16.00

  1. Św. Józefa 33C
  2. Św. Józefa 33D
  3. Piownik

27.12.22 Wtorek – godz 16.00

  1. Budowlanych 41A
  2. Budowlanych 41B
  3. Budowlanych 43A

28.12.22 Środa – godz. 16.00

  1. Budowlanych 43B
  2. Budowlanych 45A
  3. Budowlanych 45B

29.12.22 Czwartek – godz. 16.00

  1. Osiedle Krakusa 2 – 48
  2. Osiedle Krakusa 1-29; 50 – 64
  3. Osiedle Krakusa 66 – 112
  4. Mahoniowa 2A; 2 – 26; 9-37
  5. Zawiszy 14-56; 58-96

30.12.22 Piątek – godz. 16.00

  1. Św. Józefa- domy prywatne 74A – 100
  2. Św. Józefa- domy prywatne 91 – 99H
  3. Św. Józefa- domy prywatne 101B – 109
  4. Św. Józefa- domy prywatne 24B – 72
  5. Św. Józefa- domy prywatne 61 – 89G

2.01.23 Poniedziałek – godz. 16.00

  1. Św. Józefa- domy prywatne 17 – 55
  2. Platanowa 1 – 22; 23 – 75
  3. Platanowa 28 – 74; Wierzbowa 28D; Bukowa 6 – 32
  4. Topolowa

3.01.23 Wtorek – godz. 16.00

  1. Grunwaldzka 14 – 47C
  2. Grunwaldzka 49A – 75
  3. Grunwaldzka 23A; Zawiszy 1 – 53

4.01.23 Środa – godz. 16.00

  1. Raciborska 88 – 114A
  2. Jośki 11; domy prywatne 7 – 32
  3. Jośki – domy prywatne 34 – 72

5.01.23 Czwartek – godz. 16.00

  1. Zebrzydowicka 17 – 85A
  2. Budowlanych 77A, 83; Zebrzydowicka 28 – 80B
  3. Wyspiańskiego; Szczęśliwa; Ściegiennego
  4. Żołędziowa 27 – 75
  5. Orzepowicka – domy prywatne 27 – 7

6.01.23 Piątek – godz. 14.00

  1. Budowlanych -domy prywatne 47 – 74; Orzepowicka – domy prywatne 31 – 55
  2. Gajowa; Zebrzydowicka 92 – 128B
  3. Długa 119 – 128; Energetyków 85F – 115C; Żołędziowa 85B, 87B
  4. Żytnia

7.01.23 Sobota – godz. 13.00

  1. Zielona – domy prywatne 6 -28; 31 – 51
  2. Zielona – domy prywatne 3 – 23
  3. Mieszka I; Marokanów
  4. Moniuszki, Pułaskiego, Stalmacha
  5. Serdeczna, Bema, Obrońców Rybnika

8.01.23 Niedziela – godz. 14.00

  1. Broniewskiego 25: Broniewskiego – domy prywatne
  2. Tuwima, Popiela, Winklera
  3. Wierzbowa

9.01.23 Poniedziałek godz. 16.00

  1. Dąbrówki – domy prywatne od początku
  2. Dąbrówki – domy prywatne od końca
  3. Kominka – domy prywatne, Wandy – domy prywatne
  4. Wawelska – domy prywatne, Floriańska – domy prywatne

10.01.23 Wtorek godz. 19.00 Msza Św. Kolędowa

14.01.23 Sobota – godz.13.00

  1. Kolęda dodatkowa

26 listopada rozpoczynamy Duszpasterskie Odwiedziny – Kolęda. Plan Kolędy znajduje się w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00, w sobotę od godz. 13.00, w niedzielę od godz. 14.00. Prosimy o zapoznanie się z terminem Kolędy na poszczególnych ulicach.

Z powodu trwającej pandemii COVID 19 osoby obawiające się zakażenia i nieprzyjmujące kolędy w swoim domu będą miały możliwość uczestniczenia we Mszy Św. Kolędowej we wtorek 10.01.23 o godz. 19.00.